Uitslagen 2017

Plaats Startnr Naam
Woonplaats
Land Bruto tijd Netto tijd Geslacht Categorie
 1 2 Sam van Keulen Malden 03:44 03:44 Jonge
 2 63 Ilja Toonen Nijmegen 03:45 03:45 Jonge
 3 13 Max Veerbeek Nijmegen 03:50 03:49 Jonge
 4 28 Ezra Bakker Beek-Ubbergen 03:56 03:56 Meisj
 5 11 Jaro Halsema Nijmegen 03:57 03:55 Jonge
 6 21 Simon Schinagl Nijmegen 04:01 04:00 Jonge
 7 7 Aram Bakker Beek-Ubbergen 04:05 04:04 Jonge
 8 14 Luuk Veerbeek Nijmegen 04:05 04:04 Jonge
 9 38 Femke Veldkamp Wijchen 04:08 04:06 Meisj
 10 66 Hidde Kuiper 04:12 04:11 Jonge
 11 27 Maite van Wezel Nijmegen 04:13 04:11 Meisj
 12 9 Marijn Van Loon Nijmegen 04:19 04:18 Jonge
 13 6 Pepijn Bendermacher Nijmegen 04:20 04:19 Jonge
 14 16 Yannick Peeters Nijmegen 04:20 04:19 Jonge
 15 3 Klaas Helling Nijmegen 04:22 04:20 Jonge
 16 17 Huub Willems Nijmegen 04:23 04:23 Jonge
 17 22 Annabel Peeters Malden 04:24 04:21 Meisj
 18 15 Tibbe Jonkers Nijmegen 04:26 04:25 Jonge
 19 34 Isa Kramer Nijmegen 04:28 04:25 Meisj
 20 32 Jillian Eken Elst Gld 04:33 04:32 Meisj
 21 26 Marit Rood Nijmegen 04:39 04:38 Meisj
 22 19 Jesper van der Locht Malden 04:39 04:37 Jonge
 23 33 Diede Jonkers Nijmegen 04:41 04:40 Meisj
 24 36 Sophie Rosbender Wijchen 04:42 04:39 Meisj
 25 44 Merel Bronkhorst Nijmegen 04:43 04:43 Meisj
 26 5 Manu van Seyen Nijmegen 04:45 04:42 Jonge
 27 25 Sofie Rood Nijmegen 04:45 04:45 Meisj
 28 4 Ebbe van der Meulen Nijmegen 04:49 04:47 Jonge
 29 39 Mila Hendriks Nijmegen 05:01 04:59 Meisj
 30 18 Rowan van der Locht Malden 05:06 05:04 Jonge
 31 37 Lisa Rosbender Wijchen 05:08 05:05 Meisj
 32 10 Jurre Bennink Elst Gld 05:15 05:13 Jonge
 33 30 Betty Beerens Nijmegen 05:20 05:19 Meisj
 34 69 Tygo Kanselaar Nijmegen 05:25 05:23 Jonge
 35 62 Dora Kramer Nijmegen 05:26 05:22 Meisj
 36 61 Hugo Kramer Nijmegen 05:27 05:25 Jonge
 37 23 Gitte Defoort Ubbergen 05:31 05:31 Meisj
 38 20 Seb Som Oosterbeek 05:40 05:36 Jonge
 39 35 Mara Som Oosterbeek 09:37 09:33 Meisj
Plaats Startnr Naam
Woonplaats
Land Bruto tijd Netto tijd Tussen Tussen Tussen Geslacht Categorie
 1 60 Stefan Nillessen 10:29 10:29 03:32 03:35 03:24 Man
 2 40 Koen Martens Nijmegen 10:41 10:41 03:31 03:36 03:35 Man
 3 67 Arno Luft Nijmegen 10:45 10:45 03:32 03:35 03:39 Man
 4 47 Arno Luft Nijmegen 11:41 11:41 03:51 03:54 03:57 Man
 5 43 Vincent Bronkhorst Nijmegen 12:15 12:15 03:47 04:07 04:21 Man
 6 46 André Driessen Wijchen 12:39 12:39 04:11 04:14 04:14 Man
 7 65 Francis Helling Nijmegen 12:48 12:48 04:00 04:23 04:27 Vrouw
 8 59 Carla Verstappen Nijmegen 13:03 13:03 04:21 04:25 04:18 Vrouw
 9 71 Merijn Leenders Nijmegen 13:35 13:35 04:45 04:31 04:20 Man
 10 50 Els Van den Eede Ubbergen 13:45 13:45 04:24 04:38 04:45 Vrouw
 11 49 Maurice Rosbender Wijchen 14:26 14:26 04:28 04:53 05:06 Man
 12 56 Evelien KUIJKEN Utrecht 14:41 14:41 04:41 05:00 05:02 Vrouw
 13 45 Luuk Hendriks Groesbeek 15:11 15:11 04:45 05:12 05:15 Man
 14 70 Stan Wijers Nijmegen 15:11 15:11 04:46 05:12 05:15 Man
 15 51 Felice Lensen Groesbeek 15:11 15:11 04:46 05:13 05:14 Vrouw
 16 54 Ingrid van Berkom Oss 15:31 15:31 05:13 05:11 05:08 Vrouw
 17 41 Steffen Chocolaad Weesp 16:00 16:00 04:54 05:48 05:19 Man
 18 52 Gaike Van der Linden Nijmegen 16:17 16:17 05:16 05:34 05:28 Vrouw
 19 53 Josephine Buskes Holthees 16:21 16:21 05:15 05:33 05:34 Vrouw
 20 57 Joyce Bender Nijmegen 16:28 16:28 04:55 05:49 05:46 Vrouw
0 0 0 1000JMJDs1
1 293 Timo Hoogendoorn U-Track 3:02.34 2:55.34
2 285 Tischa Braum 3:07.52
3 284 Tess Randtwijk AV ’34 3:08.69
4 295 Tim Schssel Nijmegen Atletiek 3:11.30 3:04.30
5 282 Celine Heerikhuize Climax 3:11.57
6 300 Pablo Hoorn 3:14.06 3:07.06
7 283 Selina Franken AV Zeewolde 3:15.01
8 281 Bridget Konings Ciko ’66 3:15.80
9 286 Sativa Wenker Ciko ’66 3:17.11
10 294 Parker Consten Ciko’66 3:17.33 3:10.33
11 297 Job Keulen Nijmegen Atletiek 3:18.34 3:11.34
12 288 Anniek Vissers Nijmegen Atletiek 3:19.63
13 296 Liam Ernst Scopias 3:20.99 3:13.99
14 287 Lieke Hoogsteen Cifla 3:25.64
15 289 Merel Veltman Almere ’81 3:26.09
16 290 Mare Frauenfelder Cifla 3:26.58
17 298 Luca Sillen Nijmegen Atletiek 3:29.85 3:22.85
18 299 Boris Vingerhoeds Nijmegen Atletiek 4:00.16 3:53.16
0 0 0 1500MJCs1
1 356 Mirto Canters Cifla 4:50.29 4:27.29
2 355 Ids Korven Eindhoven Atletiek 4:50.35 4:27.35
3 354 Guus Winkelman Eindhoven Atletiek 5:02.06 4:39.06
4 342 Nienke vanˇDok AV Aalsmeer 5:02.69
5 357 Levi Janssen 5:11.35 4:48.35
6 345 Julia Groot Ciko ’66 5:18.59
7 344 Janneke Hofslot Altis 5:30.08
8 358 Stijn Vissers Nijmegen Atletiek 5:35.49 5:12.49
9 341 Nastia Kimel Nijmegen Atletiek 5:42.45
DNS 353 Alex ButtinghaˇWichers Tempo
DNS 343 Tamar Veltman Almere ’81
0 0 0 1500JJABs1
1 386 Wybe Sesink AV Wijchen 4:22.79
2 390 Matthijs Camp Nijmegen Atletiek 4:23.31
3 384 Teun Haar Nijmegen Atletiek 4:25.01
4 383 Joep Vermeulen Cifla 4:28.29
5 385 Pepijn Bartels Cifla 4:37.01
6 387 Tonnie Benis Generaal Michaelis 4:38.92
7 388 Cas Kaauwen Cifla 4:40.09
8 389 Simon smit Nijmegen Atletiek 4:53.02
0 0 0 800JJABs1
1 324 Guus Winkelmolen Swift 1:57.74
2 323 Sam Kraaijeveld Passaat 1:57.84
3 325 Rik Reijers Atletico ’73 2:01.44
4 327 Abdirahman Mohamed Cifla 2:04.09
5 328 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 2:06.42
6 329 Rowan Beun Unitas 2:08.50
7 331 Luc Krawczyk Scopias 2:09.21
8 333 Niels Hendriks Venloop Running Team 2:12.82
9 332 Fraon Bischoff Unitas 2:15.52
10 330 Kader NourˇFarah 2:17.08
DNF 326 Milan Scheepers Unitas
DNS 334 Stijn Groen Generaal Michaelis
0 0 0 PupEstafettes1
1 701 2 Nijmegen Atletiek 1 1:05.07
2 702 3 Nijmegen Atletiek 2 1:07.26
3 703 5 Nijmegen Atletiek 3 1:10.74
4 704 6 Nijmegen Atletiek 4 1:11.37
5 705 4 AV Wijchen 1:12.85
0 0 0 1500EKjuns1
1 207 Bram Anderiessen 3:45.85
2 204 Mahadi AbdiˇAli 3:46.38
3 206 Yorben Ruiter PAC 3:48.17
4 205 Daan Reintjes De Liemers 3:51.68
5 208 Simon Grannetia 3:52.47
6 211 Sven Schoonebeek Lycurgus 3:55.51
7 212 Tom Disveld AAC 3:57.24
8 201 Bram Rouwen Hanzesport 3:58.14
9 202 Jurjen Polderman 3:58.74
10 214 Stan Schipperen Scorpio 3:59.02
11 210 Rob Burg Groningen Atletiek 4:00.28
12 213 Haavard Lalit 4:03.08
DNS 203 Abel Sikowo
DNS 209 Luuk Wagenaar Phanos
0 0 0 1500EKMJs1
1 222 Lisa Rooms 4:24.86
2 224 Bo Ummels 4:24.87
3 226 Jasmijn Bakker Triathlon 4:25.41
4 225 Sara Christiansson 4:28.42
5 221 Britt Ummels 4:30.53
6 229 Femke Speelman 4:30.77
7 228 Anna Hightower Ciko ’66 4:30.90
8 227 Shana Lauwers 4:31.03
9 231 Paulien Nelissen 4:31.74
10 230 Isabeau Lenaerts 4:33.55
11 234 Sarah Peerik Hanzesport 4:37.68
12 235 Manjorie Janssen Cifla 4:38.61
13 236 Julia Samuelsson 4:44.78
14 232 Anna Eikendal Atverni 4:50.53
DNS 233 Shirin Anrooij AV ’56
0 0 0 800EKJs1
1 246 Robin Riel Attila 1:51.00
2 243 Tom Gelder Olympus ’70 1:51.90
3 250 Thomas Engels 1:52.02
4 241 Kevin Viezee AAC 1:52.08
5 244 Gustav Bivstedt 1:52.20
6 247 Samuel Chapple Olympus ’70 1:52.23
7 249 Twan Pormes Zaanland 1:53.42
8 242 Paul Sluijs Haag Atletiek 1:53.78
9 245 Joeri Slagter 1:53.79
10 248 Lars Hoeven AV Heerenveen 1:54.94
0 0 0
1 261 Lovisa Bivstedt 2:11.45
2 262 Jetske Kampen Hylas 2:13.32
3 265 Luzan Janssen Eindhoven Atletiek 2:14.54
4 268 Suzanne Libbers Groningen Atletiek 2:15.54
5 263 Carlijn Wagenaar 2:15.76
6 266 Lydia Dijk KAV Holland 2:16.79
7 264 Famke Heinst De Liemers 2:17.15
8 270 Yasmine Abbes 2:17.72
9 267 Britt Roos HAC ’63 2:17.88
10 269 Fleur Kuijpers Cifla 2:20.04
DNF 271 Roos Hop
0 0 0 800EK<23Vs1
1 181 Zoe Buckman 2:05.18
2 190 Roos Blokhuis Passaat 2:09.87
3 184 Dagmar Smid AAV ’36 2:10.13
4 189 Marissa Damink Asterix 2:10.36
5 188 Sharon Trienes Unitas 2:11.52
6 185 Corinde Es PAC 2:13.03
7 191 Isis Paz 2:14.16
DNF 192 Shurianty Matilda
DNS 186 Laura Boekel AAC
DNS 183 Patricia Striner
DNS 187 Karlijn Es PAC
0 0 0 800EKM<23s1
1 161 Lachlan Barber 1:49.42
2 163 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:49.64
3 167 Thomas Laar 1:50.08
4 162 Brecht Bertels AC Lyra 1:50.44
5 165 Bram Buigel 1:51.31
6 168 Ryan Clarke 1:52.14
7 164 Robin Ruijter Prins Hendrik 1:59.04
0 0 0 1500EKM<23s1
1 131 Simon Debognies 3:41.53
2 121 Grzegorz Kalinowski 3:42.04
3 127 Vincent Hazeleger 3:42.43
4 129 Mike Foppen Cifla 3:42.86
5 123 Eoin Everard 3:43.07
6 128 Valentijn Weinans Nijmegen Atletiek 3:43.76
7 122 Pieter Claus 3:44.66
8 132 Matt Manning 3:44.89
9 124 HashimÿM Salah 3:45.61
10 125 Mohamed Ali 3:45.98
11 126 Philip Cortvriendt 3:46.87
12 130 Ben Moynihan 3:47.86
0 0 0 800M-WKs1
1 1 Thijmen Kupers 1:46.09
2 7 Wycliffe Kinyamal 1:46.56
3 2 Leonard Kosencha 1:47.00
4 9 Tony VanÿDiepen 1:48.29
5 5 Boitumelo Masilo 1:48.59
6 4 Geoffrey Ruto 1:49.70
DQ 3 Lutimar AbreuÿPaes
DNS 6 Benedikt Huber
DNS 8 Aurele Vanderputte
0 0 0 800V-WKs1
1 22 Sanne Verstegen 2:00.10
2 24 Trine Mjaaland 2:05.09
3 26 Christina Zwirner 2:06.70
4 25 Manon Kruiver 2:13.32
0 0 0 1500M-WKs1
1 45 Thiago DoÿRosaria 3:35.28
2 46 Luke Mathews 3:35.60
3 50 Boaz Kiprugut 3:36.59
4 49 Robbie Fitzgibbon 3:36.97
5 47 Jordan Williamsz 3:37.57
6 54 Jamal Hairane 3:38.00
7 48 Isaac Kimeli 3:38.01
8 43 Paul Robinson 3:38.16
9 52 Adam Clarke 3:38.35
10 42 Thomas Lancashire 3:38.85
11 44 Richard Douma 3:40.04
12 51 Marius Probst 3:42.96
13 53 Matthew Ramsden 3:43.42
14 41 Hamza Driouch 3:49.46
0 0 0
1 62 Stella Chesang 15:17.91
2 66 Mercelyne Chelangat 15:18.52
3 65 Camille Buscomb 15:19.81
4 61 Susan Krumins 15:21.15
5 67 Salome Nyirarukuno 15:34.91
6 63 Sarah Lahti 15:53.28
7 68 Irene vanÿLieshout Cifla 16:11.98
8 71 Hanne Verbruggen 16:17.26
9 73 Nina Lauwaert 16:19.51
10 69 Jasmijn Lau 16:25.55
11 page jip 16:25.64
12 76 Floor Doornwaard De Gemzen 16:27.09
13 74 Hanna Vandenbussche AVR ’69 16:29.61
14 79 Veerle Bakker Leiden Atletiek 16:37.10
15 77 Diane Es PAC 16:57.02
0 0 0 5000M-WKs1
1 93 Jack Rayner 13:41.35
2 97 Ben Connor 13:42.89
3 96 Andrew Heyes 13:48.74
4 91 Joilson DaÿSilva 13:50.82
5 94 Yannick Michiels 13:58.78
6 101 Tom Erling 14:10.27
7 95 Daniel Lundgren 14:14.06
8 102 Suldan Hassan 14:17.02
9 105 Frank Futselaar De Liemers 14:20.82
10 99 Thomas Bock 14:23.38
11 104 Joeri Wolf Cifla 14:25.41
12 98 Michael Somers 14:29.48
13 107 Ralph Houwelingen Prins Hendrik 14:46.90
14 103 Kalid Amin Triathlon 14:53.45
15 111 Bob Lindert Argo 14:58.13
16 109 Luuk Maas 15:01.57
17 106 Tom Hendrikse 15:08.03
18 110 Maikel Peeman Flakkee 15:22.78
19 108 Ibrahim Ali Hanzesport 16:03.35
0 0 0 800MJABs1
1 315 Danique Bosgoed PEC 1910 2:20.67
2 313 Jenda Boer Horror 2:21.36
3 314 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:22.57
4 316 Terra Muntjewerff Ciko ’66 2:30.18
0 0 0 800s1
1 407 Jeroen Bakker Triathlon 1:54.86
2 402 Thijs Doornwaard Hellas 1:55.32
3 403 Michael Beuwer Asterix 1:55.76
4 409 Lasse Wiggemans Daventria 1:55.76
5 406 Kai Schmidt 1:56.52
6 408 Seppe Westende Leiden Atletiek 1:56.67
7 401 Gustavs Kehris 1:56.97
8 404 David Vonk GAC Hilversum 1:57.17
9 410 Tim Verbeek Cifla 1:58.55
10 405 Job Dusch Atletiek Helden 1:59.07
11 411 Jens Gelderen 1:59.26
12 412 Thijs Hubers De Liemers 2:01.32
0 0 0 800mixs1
1 422 Marco Otten NSAV ’t Haasje 1:57.08
2 426 Kwint Thomas Groningen Atletiek 2:00.03
3 425 Niels Visser Jahn II 2:00.94
4 421 Thymon Houben Unitas 2:02.21
5 424 Bart Maas Ciko ’66 2:02.30
6 423 Essi Darwishi 2:03.42
7 427 Kaled Ibrahim 2:23.28
8 430 Margo Heurman NSAV ’t Haasje 2:25.56
9 429 Lynn Schaaf 2:38.96
DNS 428 Nicole Weijling-Dissel AAC
DNS 431 Lieke Neijens Generaal Michaelis
DNS 432 Egon vanÿdenÿBroek the Hague Road Runners
0 0 0 1500mixs1
1 494 Djoao Lobles Noordkop 3:53.58
2 484 Najib Hassan PAC 3:53.80
3 481 Youri Pessy Cifla 3:54.18
4 485 Martin Heuschen 3:56.18
5 492 Edwin Sjerps 3:57.34
6 488 Joris Keppens 3:57.79
7 483 Robbin Pieterman Leiden Atletiek 3:57.91
8 490 Cas Lutz GAC Hilversum 3:59.55
9 487 Freek Lier Vitalis 3:59.84
10 482 Wouter Dilling Cifla 4:00.12
11 491 Cain Rutgers Almere ’81 4:00.67
DNS 493 Thomas Lewis Phanos
DNS 489 Maxim Moinat Phanos
0 0 0 1500mixS2
1 502 Max Nores 4:01.99
2 506 Marco Erp Asterix 4:02.25
3 505 Kamiel Jacobs NSAV ’t Haasje 4:02.95
4 511 Abdikhani Mohamed Cifla 4:03.22
5 509 Pim Lambregts Swift 4:04.36
6 512 Pepijn Westerlo Eindhoven Atletiek 4:05.15
7 504 Stan Helmond Eindhoven Atletiek 4:06.08
8 508 Leon Hendrikx Venloop Running Team 4:06.39
9 510 Arne Nijenhuis Marathon Pim Mulier 4:07.70
10 513 Matthew Freeman Phanos 4:08.87
11 507 Sami Tesfaldet 4:24.17
0 0 0 1500Mixs3
1 462 Victor Wel PAC 4:07.22
2 463 Robin Rietman Argo 4:08.50
3 465 Mark Jansonius AV ’34 4:11.00
4 466 Guus Beking Hanzesport 4:24.87
5 467 Him Looper AV Zeewolde 4:36.38
6 470 Emmy Berg Prins Hendrik 4:47.39
7 471 Evelien Kuiper Groningen Atletiek 4:52.33
8 474 Ellen Doorn Cifla 4:55.88
9 472 Anne Heeckeren Venloop Running Team 4:56.82
DNF 469 Linda Ooms Hanzesport
DNS 473 Iris Velting HAC ’63
DNS 468 Youri Driessen Venloop Running Team
DNS 464 Benjamin Schurink Cifla
DNS 461 Levi Engels AV ’23
0 0 0 5000Ms1
1 535 Lars Gerritsen 14:36.26
2 522 Flores Weverling Leiden Atletiek 14:47.79
3 526 Niek Blikslager Groningen Atletiek 14:53.40
4 531 Geart Jorritsma Hardloopvereniging Lichtlopen 14:55.62
5 532 Lauran Beijens Leiden Atletiek 15:01.53
6 525 Jelmer Linden Statina 15:02.94
7 530 Erik Leusink HAC ’63 15:08.40
8 529 Edwin Slijkhuis Groningen Atletiek 15:08.93
9 533 Joep Emmen BB lopers 15:23.51
10 542 Thom Reynders Unitas 15:24.47
11 534 Stijn Geene Phanos 15:24.53
12 541 Illian Martens Cifla 15:30.36
13 527 Maarten Hindriks 15:40.59
14 544 Piet Wiersma Jahn II 15:48.30
15 536 Erik Rijsewijk Cifla 15:52.82
16 538 Erik Slomp BB lopers 15:57.67
17 545 Thijs Borcheld Groningen Atletiek 16:06.41
18 543 Michiel Kallenberg Cifla 16:14.69
19 546 Bert Boer BB lopers 16:18.10
DNF 523 Wesley Gouw Prins Hendrik
DNS 528 Casper Putten Eindhoven Atletiek
DNS 537 Eyob Teklezgi
DNS 528 Casper Putten Eindhoven Atletiek
0 0 0 5000Mixs2
1 561 Luuk Wijering NSAV ’t Haasje 15:59.06
2 537 Eyob Teklezgi 16:20.15
3 562 Tim Janssen Cifla 16:32.89
4 566 Youri Driessen Venloop Running Team 16:47.65
5 565 Henk Slager BB lopers 17:12.53
6 567 Tess Boekema BB lopers 17:31.88
7 569 Kristel Berg Energie 17:56.33
8 572 Lotte Pol Cifla 18:03.10
9 571 Emmie Weekers AV Weert 18:04.63
10 568 Ellen Jansen 18:32.90
11 574 Anna Camps the Hague Road Runners 20:42.74
DNS 573 Stefan Koopman
DNS 572 Lotte Pol Cifla